صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما

دانلود مقاله طاووس

دانلود مقاله طاووس

طاووس آبی هندی
طاووس من با یک نر مشکی درشت اندام با ۳ مرغ آبی هندی، یک جوجه نر سفید و یک مرغ.
در سال ۱۹۶۳، طاووس بدلیل افسانه‌ای بودن و تقدس بیش از اندازه‌ای که در آداب و سنن هندی داشت، به عنوان« پرنده ملی هند» اعلام شد. (آیا این مسئله، طاووس را متمایزترین نژاد پرندگان می‌کند؟ طاووس ماده چطور؟). توانایی طاووس ماده، در تخم‌گذاری، ۳ تا ۱۲ تخم است، با این وجود ۴ تا ۶ تخم، متوسط تخم‌گذاری است. معمولاً، طاووس ماده دو روز روی تخم‌ها به طور جداگانه می خوابد. تخم‌های طاووس پس از ۲۸ روز شکسته می‌شود و جوجه سر از آن بیرون می‌آورد. جوجه‌ها به عنوان Peachicks (جوجه طاووس) نام‌گذاری می‌شود. جهت اطلاعات بیشتر راجع به
Raising Chicks, Peachicks را ببینید.
جهت پرورش طاووسیان شما باید حداقل ۴۰۰ فوت مربع (۳۷ مترمربع) فضا داشته باشید. مرغ‌های بزرگتر، بهترند. سقف حداقل باید ۲/۶۱ فوت ارتفاع داشته باشد با نشستگاهی، حداقل ۴۰ اینچ زیرزمین. طاووس تا سه سالگی پرهای بلندشان را گسترده نمی‌کنند و سپس سال به سال پرهایشان می‌ریزد. در نیویورک آنها در اواخر جولای یا اوایل آگوست به پرریزی می‌کنند و تا سپتامبر آنرا به پایان می‌رسانند. این پرها دم واقعی طاووس نیستند خود این دسته دم، شامل ۱۵۰-۱۰۰ پوشش دم است که با ۲۰ Rectric (شاهپر) ساپورت می‌شوند.
بدن طاووسیان
طاووسیان کم سن و جوان‌، دارای جثه‌های یکسان نیستند. اگر شما گروهی از طاووسیان هم سن داشته باشید، پس از چند ماه، معمولاً نرها دارای پاهای بلندتری خواهند بود. نکته دیگر، رنگ تازه از تخم بیرون آمدگان است. این رنگ از همان اول، مشخص و نمایان است در زیر، چند تصویر از پرهای اولیه طاووسیان نر و ماده آمده است.
دسته‌بندی علمی طاووسیان.
شاخه: Chorlata
زیرشاخه: مهره‌داران.
دسته: پرندگان
گونه: Galliforms
خانواده: Phasianina (قرقاولیان)
زیرخانواده: Phasianinae (قرقاول)
سرده: Pavo (طاووس رنگین‌کمانی)
گونه‌های: Pavo Cristatus (آبیها) و Pavo Muticus (سبزها)
زیرمجموعه‌ها برای p. m. spicifer, p.m. muticus: p.muticus وp.m. imperator


تعداد صفحات : 40 | فرمت فایل : WORD

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود