صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کار آموزی شرکت ساختمانی نیکامهر

گزارش کار آموزی شرکت ساختمانی نیکامهر

دانلود مقاله کارورزی با عنوان گزارش کارآموزی شرکت ساختمانی نیکامهر در قالب ورد و قابل ویرایش و در ۲۵ صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.


مکان: دفتر شرکت نیکامهر
موضوع: اجرای اسکلت فلزی آپارتمان با ۶ واحد مسکونی

مقدمه و تشکر:
در ابتدا باید به عنوان مقدمه عرض کنم که، در کارآموزی شماره (۲) طبق ضوابط و مقررات، دانشجویی که این واحد درسی را اخذ نموده است باید به مدت ۴۰ روز و ۲۴۰ ساعت به محل کارآموزی برود و به یادگیری و بهره برداری بپردازد.
دانشجو باید (باتوجه به عنوان کارآموزی خود) در یادگیری بهتر و دقیقتر در کارهای ساختمانی کارهای فنی بپردازد.
در مراحل باید با یک دید فنی تر و دقیقتر پیگیر و دنبال کننده امور مربوطه باشد تا اینکه مطالبی را هم به صورت عینی و اجرائی ببیند و آنچه ر ادر طی سالهای تحصیلی بصورت تئوری خوانده و یاد گرفته حال بصورت تجربی و عملی نیز درک کند.
دانشجو باید در هنگام اجرای کارها حاضر باشد و گاهی هم نظر و یا تذکر بدهد تا هم به تجربه اش افزوده شود و هم آموخته های خود را به اجرا بگذارد. در این کارآموزی با مشکلات و موانع و کارهای اداری مربوط به اجرای یک مقاله اسکلت فلزی آشنا می شویم که خود تجربه ای مفید برای حال و آینده است.
در ضمن از همه کسانی که در شرکت نیکامهر هستند هم ناظر: مهندس عزیز اسفنده و هم کارفرما: آقای محمد صدیقی زاده و آقای عظیم صدیقی زاده و سهام داران و دیگر عزیزان کمال تشکر را دارم که در این مدت مرا یاری داده اند. و با من همکاری نموده اند. سپاسگزارم

فصل اول
آشنایی کلی با مکان کارآموزی
تاریخچه شرکت: شرکت ساختمانی نیکامهر در سال ۷۴ تأسیس گردیده است. عمده کار این شرکت ساخت و ساز ساختمان و ساخت وساز آپارتمان های چند طبقه و ساختن ساختمانهای اسکلت فلزی ـ راه سازی و کارگاه بلوک زنی و تیرچه زنی و غیره را در دستور کار خود دارند. البته این شرکت یک شرکت خصوصی است و به صورت خصوصی اداره می شود.
مدیر عامل: آقای محمد صدیقی زاده
سهام داران: آقای مجتبی سلمان خاکسار ـ آقای محمد صدیقی زاده ـ آقای عظیم صدیقی زاده
سرپرست کارگاه: آقای حسین قیصری
مهندس ناظر: آقای مهندس عزیز اسفنده
در کارهای انجام شده از مصالحی مانند سیمان و شن، ماسه،‌آرماتور، تیرآهن با شماره های مختلف، آهک، پاره سنگ، گچ، سیمان سفید و … استفاده می شود. البته اکنون شرکت نیکامهر دو آپارتمان به نامهای مهر ۱ و مهر ۲ را در دست ساخت دارد که مهر ۱ کارهای داخلی و خارجی نماکاری های بیرونی آن هم به پایان رسیده و برای کلید تحویل آماده می شود. و مهر ۲ را هم که به شرح آن خواهیم پرداخت.
عمده ترین کار این شرکت ساخت آپارتمان های اسکلت فلزی و یا بتنی است که این ساختمانها را تا مرحله تکمیل از لحاظ نماکاری و برق کشی و عایق کاری و کانال کشی و تأسیسات مکانیکی و … انجام می دهند حتی رنگ آمیزی و دیگر نماکاری های متفرقه آنها را هم انجام می دهند.

فهرست مطالب
عنوان
مقدمه و تشکر
فصل اول: آشنایی کلی با مکان کارآموزی
فصل دوم: ارزیابی بخشهای مرتبط با رشته علمی کارآموز
فصل سوم: آزمون آموخته ها و نتایج و پیشنهادات
فرم پیشرفت کارآموزی شماره ۱
فرم پیشرفت کارآموزی شماره ۲
فرم پیشرفت کارآموزی شماره ۳
فرم پایان دوره کارآموزی همراه با گواهی پایان دوره


تعداد صفحات : 25 | فرمت فایل : WORD

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود