صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » علوم پزشکی » پزشکی  »  دانلود پاورپوینت مراقبتهای ادغام یافته وجامع سالمندی ۲۱ اسلاید

دانلود پاورپوینت مراقبتهای ادغام یافته وجامع سالمندی ۲۱ اسلاید

دانلود پاورپوینت مراقبتهای ادغام یافته وجامع سالمندی 21 اسلاید

دانلود پاورپوینت مراقبتهای ادغام یافته وجامع سالمندی ۲۱ اسلاید

مراقبت های ادغام یافته به مفهوم استفاده از عوامل خطر و نشانه های بالینی ساده ادغام یافته به صورت جامع در سطح استفاده کننده خدمت است. در این مدل ازحداقل عوامل خطر و نشانه های بالینی کلیدی برای شناسایی زودرس بیماری، درمان مناسب و ارجاع به موقع استفاده شده است.

درمجموعه مراقبتهای ادغام یافته نحوه ارزیابی کردن سالمند از نظر بیماری های جسمانی و روانی اولویت دار بر اساس بار بیماری ها، اختلالات تغذیه ای و ایمن سازی آموزش داده می شود و علاوه بر روش های تشخیصی و درمانی ساده  راه های پیشگیری از بیماری ها نیز عنوان شده است.
در این راستا زمانی که سالمند به دنبال فراخوان به نزد پزشک مراجعه می کند، برای ارایه مراقبت ها از راهنمای مراقبت های ادغام یافته و جامع سالمندی ویژه غیر پزشک برای مراقبت از وی استفاده می شود و موارد ارجاعی را بر اساس راهنمای آموزشی به نزد شما ارجاع می شود.

در پایان ارایه مراقبت ها چنانچه برای سالمند احتمال ابتلا به یک و یا چند بیماری وجود داشته باشد که نیاز به خدمات تخصصی بر اساس راهنمای آموزشی سالمند داشته باشد از مراقبت های سطح بالاتر بهره مند می گردد و در چرخه ارجاع قرار می گیرد و چنانچه سالمند مبتلا به بیماری باشد که نیاز به خدمات و مراقبت های سلامتی شما داشته باشد در چرخه مراقبت های پیگیری قرار می گیرد در غیر این صورت در چرخه مراقبت های دوره ای قرار می گیرد.


تعداد صفحات : 21 | فرمت فایل : پاورپوینت

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود