صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » متفرقه » دانش آموزی  »  تحقیق پیرامون نظریه آغاز حیات در دریا و انتقال آن به خشکی

تحقیق پیرامون نظریه آغاز حیات در دریا و انتقال آن به خشکی

دانلود تحقیق پیرامون نظریه آغاز حیات در دریا و انتقال آن به خشکی مقاله چگونگی آغاز حیات در دریا تحقیق در مورد آغاز حیات در دریا حیات ابتدا در دریا آغاز شد حیات در دریا آغاز شد آیا حیات ابتدا در دریا آغاز شد؟ دانشمندان معتقدند حیات ابتدا در دریا آغاز شد آغاز حیات در دریا و خشکی آغاز حیات در دریا و انتقال آن به خشکی حیات ابتدا در دریا آغاز شد یا در خشکی چگونگی آغاز حیات از دریا به خشکی

Research on the theory that life began in the sea and land transport

 

تحقیق کامل در مورد اینکه دانشمندان معتقدند که حیات ابتدا در دریا آغاز شد و سپس از دریا به خشکی نیز انتقال یافت. امروزه هم هنوز بیش از ۹۰ درصد جانوران ساکن دریا هستند.

مقدمه:
این نظریه كاملا درست است. چرا كه زمین در ابتدا با آب و اقیانوسها پوشیده شده بوده است و جانوران همگی در آب زندگی می كردند. بعد از سالها تعدادی از آنها تكامل پیدا كرده دوزیستان را تشكیل دادند. و درنهایت تعدادی تكامل بیشتری پیدا كرده توانستند در خشكی هایی كه بعدها در زمین بوجود آمد زندگی كنند. در واقع علت این تكاملها خشك شدن قسمتهایی از زمین در اثر گرما بوده است و جانوران ساكن در آن مكانها مجبور شدند خود را با شرایط وفق دهند طبیعتا تعدادی مردند و تعدادی با تكامل خود به حیات ادامه دادند. بنابر این نظریه هنوز جانوران ساكن بسیار زیادی در دریا ها وجود دارند. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به كتاب ترجمه شده مشاهدات عینی نشر دار آباد وابسته به موزه حیات وحش مراجعه كنید.


تعداد صفحات : 8 | فرمت فایل : WORD

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود